Banesë me qira
200.00 €

  • , Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 10.06.2021
Është shikuar 49 herë
 

Jepet me qira banesa garsonjere ne lagjen ulpiana prapa aleances. Banesa ka siperfaqe prej 40m2 dhe gjendet ne katin e 4, lifti eshte funksional.


Kontakti: 044 666 074 (Viber-Whatsapp)
aplus.patundshmeri@gmail.com
A+ Real Estate

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana