Banesë me qira
250.00 €

  • Ulpiane, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 14.09.2021
Është shikuar 48 herë
 

Banesa 55m2 me qira ne "Ulpiane" saktesisht prane me "Restorant Simfonia" dhe prane me "Ish Banesat e Oficirave". Banesa pozicionohet ne katin e pare dhe ka kete formacion:
- Dhome dite me kuzhine
- Dhome gjumi
- Banjo
- Shpajz

Banesa ka nje organizim te kendshem dhe mjaft funksional, leshohet per afat te gjate per familje te vogel ose per çift, depozita e obligueshme
R2651
049411272, Facebook: Rozi Patundshmeri

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana