Banesë me qira
330.00 €

  • Zyre me qira në Ulpianë, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 05.10.2021

Zyre me qira në Ulpianë

Në Rrugen "Deshmoret e Kombit" perball barnatores Rexal kati 1, me 65m2, me kushte shumë të mira banimi është e pa mobiluar, si dhe ka këtë renditje
▪️ 3 Hapsira të punës,
▪️ banjo dhe
▪️ ballkon.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana