Banesë me qira
350.00 €

  • Ulpianë mbrapa ish-hotel Bacit., Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 13.10.2021
Është shikuar 18 herë
 

Banesë me qera në lagjen Ulpianë mbrapa ish-hotel Bacit.
Banesa është e mobiluar komplet me të gjitha pajisjet e nevojshme.
Banesa gjendet në katin përdhesë 62m2.


•Sallon dhe Kuzhinë
•Dy dhoma gjumi
•Banjo
•Teras

Çmimi 350€


Depoziti ështe i obligueshëm!

• Nr. Tel : +38348662447 /+38349254115
• Viber / Whatsapp : +383 48 662 447 /+383 49 254 115
• Email : efrealestate21@gmail.com
• Per me shume oferta vizitoni zyren tone :Dardani, Rruga"28 Nëntori"

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana