Banesë me qira
270.00 €

  • Ulpiana.(tek soliterat), Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 13.10.2021
Është shikuar 45 herë
 

Banesë me qera në Lagjen Ulpiana.(tek soliterat)
Banesa është e mobiluar komplet me të gjitha pajisjet.
Banesa gjendet ne katin e 3-të me 54m2.
Banesa posedon:

•Sallon dhe Kuzhinë
•Dhomë gjumi
•Banjo
•Terasë


Çmimi 270€

Depoziti ështe i obligueshëm!

• Nr. Tel : +38348662447 /+38349254115
• Viber / Whatsapp : +383 48 662 447 /+383 49 254 115
• Email : efrealestate21@gmail.com
• Per me shume oferta vizitoni zyren tone :Dardani, Rruga"28 Nëntori"

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana