Banesë me qira
350.00 €

  • Banesë me qira Ulpianë , Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 13.10.2021
Është shikuar 33 herë
 

Vetem per familje

në rrugen "Dëshmorët e Kombit", mbrapa furres Qerimi, me 70m2, katin e 1, sistem te ngrohjes me termokos, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar ne teresi si dhe ka këtë renditje:
▪️ Dhomë të dites me kuzhinë,
▪️ 2 dhoma të gjumit,
▪️ banjo,
▪️ shpajz dhe
▪️ ballkon.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana