Banesë me qira
270.00 €

  • Banesë me qira në Ulpianë , Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 13.10.2021
Është shikuar 67 herë
 

(vetem per familje)
tek fontana, me 65 m2, katin e 3-të me lift, sistem te ngrohjes me termokos, kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar në tersi, si dhe ka këtë renditje:
▪️ Dhomë të dites me kuzhinë,
▪️ dhomë të gjumit,
▪️ banjo dhe
▪️ ballkon.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana