Banesë me qira
Me marrëveshje

  • Rr.Muje Krasniqi, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 13.10.2021
Është shikuar 138 herë
 

Lsheshoj banesen me qira
Lagjja Ulpiana (perball Beni Dones banesat e oficirav) rr.Muje Krasniqi
150 m2
2 sallona
Kuzhin
Trapezari
3 dhoma gjumi
2 banjo
1 vc
3 ballkona
1 depo
Me termokos
Kati 3 ska lift
dhe depoziti

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana