Banesë me qira
Me marrëveshje

  • ULPIANA, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 14.01.2022
Është shikuar 16 herë
 

Lëshohet banesa-Lokali me qera në lagjën Ulpianë

- ID:148
- Lokacioni: Perballe EXFIS
- Statusi: Me Qira
- Lloji i Pronës: Banesë-Lokal
- Dhoma: 1+1
- Banjo: 1
- Ballkon: 1
- Cmimi: Me marrveshje

ASR- Real Estate
+38349875949

Lëshohet banesa-lokali me qera 60 m2 kati perdhesë në Ulpianë perballë EXFIS-it banesa ka pozitë shumë të mirë me pamje nga rruga kryesore dhe QKUK-se, eshte shumë pershtatshme për Ordinancë, Barnatore etj. Banesa është e lirë nga Janari cmimi i qeras sipas marrveshjes banesa e ka mundesine te shendrrohet në lokal me hyrje nga jasht objektit kontakti:

ASR- Real Estate
+38349875949

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana