Banesë me qira
Me marrëveshje

  • ULPIANE, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 14.01.2022
Është shikuar 39 herë
 

Lëshohet banesa me qera në lagjën Ulpiana

- ID:180
- Lokacioni: Afër Resturant Simfonia
- Statusi: Me Qira
- Lloji i Pronës: Banesë
- Dhoma: 3
- Banjo: 1
- Kati: 3
- Ballkon: 1
- Siperfaqja: 120 m2
- Cmimi: me marrevëshje

ASR- Real Estate
+38349875949

Lëshohet banesa me qera në lagjën Ulpiana me saktësishte në rrugën Henri Dunand dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë dhe tryezari ndaras,tre dhoma , dy banjo, dy ballkonë, koridor,Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është e renovuar nxemjet me termokos, hyrjen me interfon. Shumë e përshtatshme për banim!

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana