Banesë me qira
Me marrëveshje

  • Velani, Velania, Prishtinë
Publikuar me 13.06.2024

Leshohet me qira banesa në Velani, Banesa është e re, e pabanuar më parë.
E mobiluar në tërësi, në mënyrë moderne dhe shumë e pershtatshme per banim.
Banesa ka sistemin e ngrohjes me rrymë elektrike, ndodhet ne katin e 6.
Renditja:
• Sallon dhe Kuzhinë
• 2 Dhoma gjumi
• Banjo
• WC
• Koridor
• Ballkon
• Depo

045110099

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Velania