Banesë me qira
200.00 €

  • Rruga Shaip Kamberi , Velania, Prishtinë
Publikuar me 02.01.2021
Ndryshuar me 02.01.2021
Është shikuar 141 herë
 

Ofrohet banesa me qira në lagjen Velania, në Prishtinë.
Banesa gjendet në katin e dyte.

ID 0276

Banesa posedon:
• Sallon dhe Kuzhinë
• 1 Dhomë gjumi
• 1 Banjo
• 1 Ballkon

BANESË IDEALE PËR JU!

Për më shumë informata na kontaktoni:
✆ 045 262 262
✆ +383 45 262 262 [+Viber]

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Velania