Banesa në shitje
1250.00 €

  • veternik, Veternik, Prishtinë
Publikuar me 13.08.2023

Shitet banesa ne lagjen Veternik

– ID:1815

– Lokacioni:Veternik, Prishtine
– Statusi:ne shitje
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????1+1
– Banjo:1????
– Siperfaqe:67,10m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi: 1250€ m2????

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Shitet banesa 67.10m2 te kompleksi luksoz Linda Premium nga kompania AL Trade Center ne Veternik, Rruga e Shkupit (Rr. Behar Begolli), Afer Spitalit Amerikan dhe QKUK (3 min).
Gjindet ne katin e 4te dhe ka dy ashensor.
Banesa posedon:
1 dhome gjumi
1 sallon me kuzhine
1 shpajz (depo)
1 banjo te madhe
1 ballkon (terrase) me pamje nga qyteti
Veçorite tjera:
Posedon smart home, Thithese elektrike ne mur (e centralizuar), Ngrohje me kallda dhe klime AC, Rrjeti i internetit: fiber optik. Banesa eshte Ideale per banim ose zyre.
Për më shumë Info:

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Veternik