Banesë me qira
280.00 €

  • , Veternik, Prishtinë
Publikuar me 12.08.2023

Banesë me qira në lagjen Veternik, afer Spitalit Amerikan, rr.Behar Begolli, eshtë ndërtuar me standardet dhe inovacionet më të larta në vend në një lokacion mjaft të mirë dhe qasje të shpejtë në qytet.
Objekti posedon një kopsht të madhë dhe parking të mjaftueshëm për të gjithë banorët.
Kati:3
Sipërfaqe:85
Çmimi i qirasë:280
Renditja:
Sallon me kuzhinë
2 Dhomë gjumi
Banjo
Ballkon
Korridor

Na kontaktoni ne nr 045190019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Veternik