Banesë me qira
590.00 €

  • Banesë me qira në Veternik????, Veternik, Prishtinë
Publikuar me 08.09.2023

▪️ngjit me Albi Mall, me 90m2, kati 1 me lift, e pa Banuar me Pare, Te gjitha mobilet e reja, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar ne teresi, si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e dites,
▪️Kuzhinë me trapezari,
▪️Dhoma te gjumit,
▪️2 Banjo,
▪️Ballkon.

Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel ????
044 449 403 + Viber +WhatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Veternik