Banesë me qira
Me marrëveshje

  • Shitet Shtëpia luksoze në Çagllavicë ????, Veternik, Prishtinë
Publikuar me 08.09.2023

▪️Shtëpia gjendet tek Spitali Otrila, rruga Nebih Meha, shumë afër rruges magjistrale Prishtinë-Ferizaj, shtëpia ka 200 m2 dhe është 2-katshe, ka 5 ari oborr, hapësirë gjelbëruse, pishinë të jashtme, dhe është e mobiluar në tërësi, shtëpia ka Fleten Poseduse dhe kontrata bëhet te Noteri:

▪️Kati Përdhes:
Dhomë e dites me kuzhinë,
Dhomë e gjumit,
Banjo,
Garazh.
▪️Kati 1:
3 Dhoma të gjumit,
Banjo,
Ballkon.

Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel ????
+383 44 449 403 + WhatsApp +Viber

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Veternik