Banesë me qira
400.00 €

  • , Veternik, Prishtinë
Publikuar me 24.05.2024

ID e Pronës:
18987
Çmimi:
400€
Madhësia e pronës:
xx m²
Dhomat e fjetjes:
2
Sallon - Kuzhinë:
1
Banjo:
1
Lloji i pronës:
Banesë
Statusi i Pronës:
Me qira

Banesa gjendet në Veternik afër Gorenje dhe Albi Mall kati i 2-të, banesa është e mobiluar mirë dhe organizuar me të gjitha pajisjet e nevojshme.

Objketi posedon ashensor funksional, ngrohje qendore me energji elektrike, klimë, sistem sigurimi dhe parking.

Banesa ka këtë renditje: sallon-kuzhinë, dy dhoma gjumi, koridor banjo dhe ballkon. klimë, ngrohje qendrore, sistem sigurimi.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Veternik