Banesë me qira
350.00 €

  • , Veternik, Prishtinë
Publikuar me 10.07.2024

ID e Pronës: 23376

Banesa gjendet në Veternik obj. Orient Kubz pranë Prishtina International Hotel, Albi Mall, Gorenje dhe HIB, ka sipërfaqe 70m² kati i 7-të (me ashensor funksional).
Banesa është tërësisht e mobiluar dhe e pabanuar më parë.
Banesa ka këtë renditje: sallon-kuzhinë, dy dhoma gjumi, koridor, banjo dhe ballkon.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Veternik