Shtëpi me qira
1350.00 €

  • , Veternik, Prishtinë
Publikuar me 19.08.2023

Lëshohet shtepia me #qira në lagjën Marigona Residence

– ID:1712
– Lokacioni:Prishtine,
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: shtepi????
– Banjo: 1????
– Kate: ????2
– Siperfaqe:184m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi:1350 € ????

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Shtëpi me qira në lagjen Marigona Residence, lagje që ofron standarde të larta banimi. Shtëpia ka gjithsej 2 kate, ku posedon ndriçim të lartë, ngrohje qëndrore, kamin, oborr të rregulluar dhe hapsirë parkimi dhe garazh.

Shtëpia ka këtë renditje:

Kati përdhesë:
|✔️1 Sallon
|✔️1 Kuzhinë me tryezari
|✔️1 WC

Kati i 1-rë
|✔️3 Dhoma gjumi (1-ra master bedroom)
|✔️2 Banjo
|✔️Utility
|✔️3 Ballkona
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Veternik