Shtëpi me qira
Me marrëveshje

  • Marigona, Veternik, Prishtinë
Publikuar me 13.09.2023

Shtëpi me qira në lagjen Marigona Residence, lagje që ofron standarde të larta banimi. Shtëpia ka gjithsej 2 kate, ku posedon ndriçim të lartë, ngrohje qëndrore, kamin, oborr të rregulluar dhe hapsirë parkimi dhe garazh.

Shtëpia ka këtë renditje:

Kati përdhesë:
|✔️1 Sallon
|✔️1 Kuzhinë me tryezari
|✔️1 WC

Kati i 1-rë
|✔️3 Dhoma gjumi (1-ra master bedroom)
|✔️2 Banjo
|✔️Utility
|✔️3 Ballkona

Për më shumë informata na kontaktoni në:
+383 44 393 777

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Veternik