Shtëpi me qira
1800.00 €

  • , Veternik, Prishtinë
Publikuar me 18.09.2023

Shtëpi Luksoze me QIRA - Veternik - 450m²

Çmimi: 1800€/muaj

Ofrohet për qira shtëpia me sipërfaqe prej 450m² me 4.6 ari oborr e cila gjendet në Veternik në Lagjen NIC, rruga Bekim Fehmiu. Shtëpia është plotësisht e mobiluar me shumë stil dhe ka kushte të mira banimi. Lokacioni ku ndodhet shtëpia karakterizohet nga qetësia, përveç kësaj në këtë zonë ka një infrastrukturë të zhvilluar mirë. Ka 3 lloje të ngrohjes qendrore kallda me pelet, rrymë dhe dru. Në oborrin e shtëpisë ka hapsirë të madhe gjelbëruese , kënd të lojrave për fëmijë , 2 bunara(njëri për pije tjetri për ujitje), sistemin e ujitjes, kamera dhe alarm sigurie.

Shtëpia ka këtë renditje:

Kati përdhesë
- 2 Sallona,
- Kuzhinë,
- Trapezari,
- Dhomë gjumi,
- Depo,
- Banjo,
- Ballkon,
- Garazhë,

Kati parë
- 3 Dhoma gjumi,
- 1 Utilit,
- 2 Banjo,
- 3 Ballkona.

Kati 2-të
- 2 Dhoma,
- Kinema 80m².

Gacaferi Real Estate rruga e duhur drejtë investimit tuaj!

Kontakt :
???? 043 886 665
???? [email protected]

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Veternik