Shtëpi me qira
400.00 €

  • SHTEPI me qira në Vetërnik????, Veternik, Prishtinë
Publikuar me 23.05.2024

SHTEPI me qira në Vetërnik????
▪️ Çmimi 400€????
▪️Në Rrugën ''agim cavderbasha'', afer Bau Market mbrapa Meridiani-t, me 150m², me kushte shumë të mira banimi, ngrohjen qendrore me pelet si dhe me rrymë, ka rezervar te ujit, (shtepia eshte me hymje ndamas) është e mobiluar në tërësi, si dhe ka këtë renditje:
▪️ Dhomë e ditës
▪️ Kuzhinë me tryezari
▪️ 3 Dhoma gjumi
▪️ Banjo
▪️ Ballkon i madhe
▪️ Oborr me hapësirë parkingu.
Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel ????
044 924 900

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Veternik