Shtëpi me qira
700.00 €

  • Veternik mbrapa Gorenjes, Veternik, Prishtinë
Publikuar me 26.08.2019
Është shikuar 122 herë
 

Shtepi me qira në Prishtinë, lagjen Veternik mbrapa Gorenjes.
Shtëpia është 2 kateshe + bodrum (230m²) me 4 ari oborr dhe ka këtë renditje:
-KATI PERDHES:
Sallon te madh me dalje ne teras, kuzhinë, trapezari, banjo dhe garazh dhe depo.
-KATI I-rë
3 Dhoma te fjetjes, 1 dhom te punse, 1 garderob, 1 banjo, 2 ballkona.
E mobiluar komplet me mobile, parking per 2 vetura ne oborr, kamin, klim, ngrohje qendrore me pelet.
Çmimi: 700€

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com

045 999 986
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
Adresa: Rr. “Garibaldi” nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Veternik