Shtëpia në shitje
1100.00 €

  • , Veternik, Prishtinë
Publikuar me 08.09.2023

????SHITET SHTEPIA Lagjën Veternik mbrapa Forteses afer Lagjes NIC????

????????#????????????????????_????????????????????????̈ 1100euro/m2????

????Çmimi: 1100 euro/m2 !????????

????Kontrata behet të NOTERI.

????????????????????????????????????????????????: Lagjen Veternik mbrapa FORTESES ngjitur me Lagjen NIC.

????????????????????????????????????????: 4.5 Ari / Shtepia 295 m2!

➡️ Kati -I-rë:
▪️ Koridor,
▪️ Salloni,
▪️ Kuzhina me tryezari,
▪️ Dhoma gjumi,
▪️ Banjo WC,
▪️ Garazha,
▪️ Depo.

➡️ Kati -II-të
▪️ Dhoma gjumi me Banjo WC,
▪️ Dhoma gjumi,
▪️ Dhoma gjumi,
▪️ Dhoma gjumi,
▪️ 2 Banjo WC,
▪️ Ballkon.

????Nxemja është me Pelet.

????Shtepia është me #Leje_Ndertimi me gjitha Dokumentet ne rregull bartet menjeher tek Pronari i Ri.

???? Shtepia është extra e mobiluar edhe shitet komplet me Mobilje. Oborrin super te rregulluar me gjelbrim!

????Çmimi në krahasim me kualitetin dhe lokacionin është shumë shumë i volitshem!

Për me shumë informata thirr:

MARS Consulting & MARS Real Estate

????+38344265309 viber & watsapp
????+38348265309

email: [email protected]

#Banesë #Lokal, #Qira, #Komuna #Rruga #RrugaB #Toke, #Shtepi, #Truall #Dragodan #Dardani #RrugaA #RoyallMall. #Xhambazet
#Shite #Bleje #RealEstate #Patundshmëri

???? Për me shumë oferta na vizitoni në MARSConsulting & MARSRealEstete

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Veternik