Banesë me qira
200.00 €

  • ali pashe gucia , Vreshtat, Prishtinë
Publikuar me 15.12.2014

Leshoj banes me qera afer klinikes kubat banesa posedon 3 dhoma kuzhine eshte e mobiluar uje 24 ore pa nderprerje nxemje qendrore parking per vetur si dhe wireless

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Vreshtat