Banesë me qira
300.00 €

  • , 4 Llullat, Prishtinë
Publikuar me 29.08.2023
Është shikuar 43 herë
 

ID: 63756
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: 4 Llullat
Sipërfaqe: 75 m²
Dhoma: 1
Banjo: 1
Kati: 1
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet Banesë per Qira 1+1 te 4 llullat, me kushte shumë te mira banimi. Banesa ka nje siperfaqe prej 75m2 dhe gjendet ne katin e parë, është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Korridor | Ballkon |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen 4 Llullat