Banesë me qira
400.00 €

  • Aktash, Aktash, Prishtinë
Publikuar me 18.09.2023
Është shikuar 15 herë
 

Banesa 65m2 me qira ne "Aktash" sakesisht ne rrugen "Agim Ramadani" afer me "Furra e Bukes Lumi". Banesa pozicionohet ne katin e 10-te me ashensor dhe ka kete renditje:
- Dhome dite me kuzhine
- 2 Dhoma gjumi
- Banjo
- Terrase

Banesa eshte e mobiluar me stil dhe shije qe e ofron nje komforditet te pershtatshem per banim, banesa leshohet per kohe te gjate per familje, posedon ngrohje qendrore te qytetit per minimizim shpenzimesh
R4277
049411272, 044917642, ROZI Patundshmeri

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Aktash