Banesë me qira
Me marrëveshje

  • aktash, Aktash, Prishtinë
Publikuar me 18.09.2023
Është shikuar 61 herë
 

Lëshohet banesa me #qira në lagjën aktash te Gizzi Gjerman

– ID:2005
– Lokacioni:Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????2+1
– Banjo: 2????
– Kati:4 ????
– Siperfaqe:90m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi: me marreveshje € ????

Lëshohet #banesa me #qira në lagjën Aktash ne objektin ku gjendet Gizi gjerman, perball shkolles Naim Frasheri, afer Ministria Arsimit, InOn, Konak, ambasada zvicerane, ambasada sllovene, bagolina, da michele pizza,
Banesa përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari, dy dhome gjumi, njera me banjo, një banjone korridor , ballkonë, koridor, garazhe nentoksore, termokos, Sistem i kamerave Hikvision.

Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Aktash