Banesë me qira
470.00 €

  • , Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 24.01.2023
Është shikuar 8 herë
 

Banesa gjendet në Dragodan perball MiniMax -it dhe eshte ndertim i MiniMax-it. Banesa ndodhet në katin e 4-të dhe është e ndërtuar me cilësi të lartë dhe gjendet në një lokacion mjaftë të përshtatshëm për banim .
Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon me kuzhinë
| 2 Dhoma të fjetjes
| 2 Banjo
| 1 Ballkon
Dyert dhe Dritaret jane nga BINNI
Banesa eshte e mobiluar dhe te gjitha mobiliet jane te reja dhe moderne

Per informata me te hollesishme n’a kontaktoni ne : +38346166499
Cmimi 470 Euro

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)