Banesë me qira
420.00 €

  • arberia, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 24.01.2023
Është shikuar 25 herë
 

Lëshohet banesa me qira në lagjën Arberi

– ID:1139
– Lokacioni:Arberi, Prishtine
– Statusi: Me Qira
– Lloji i Pronës: Banesë
– Dhoma:2+1
– Banjo: 1
– Siperfaqe:89m²
– Ballkon: 1
– Cmimi: 420€

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Lëshohet banesa e mobiluar me qira ne pjesën me atraktive te Dragodanit (Arbëria), ne objektin ku gjenden Rockuzine dhe Lia Stublla. Banesa ka pamje nga qyteti, është ndërtim i ri dhe ka 2 dhoma gjumi, 1 sallon me kuzhine, 2 banjo, 1 Depo. Banesa është e mobiluar me mobile te reja te klasit te pare, dhe posedon edhe klime dhe tv.
Qendra e Qytetit është vetëm 5 min. ecje në këmbë nga banesa

Apartment for rent
The Apartment is fully equiped and consists of 2 bedroom, 1 living room (with integrated kitchen), 2 restrooms (wc), 1 storage room
It also has a balcony facing the city centre. It is located in the same building as Rockuzine.

Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)