Banesë me qira
450.00 €

  • , Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 25.05.2023
Është shikuar 7 herë
 

Banesë me qira në lagjen Arberia,banesa eshte afer Minimax-it.Bnesa eshte e mobiluar ne teresi dhe e gateshme per banim me dt.16.04.23.banesa ka ngrohjjen me rryme.
Kati:3
Sipërfaqe:85m2
Çmimi i qirasë:450
Renditja:
♦Sallon me kuzhinë
♦2Dhomë gjumi
♦Banjo dhe Wc
♦Ballkon
♦Korridor
Për më shumë informata mund të kontaktoni ne numrin 046166499 Viber&WhatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)