Banesë me qira
270.00 €

  • arberi, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 19.09.2023
Është shikuar 36 herë
 

Lëshohet banesa me qira në lagjën Arberia

– ID:1454
– Lokacioni:Arberia
– Statusi: Me Qira
– Lloji i Pronës: Banesë
– Dhoma:2+1
– Banjo: 1
– Siperfaqe:90m²
– Ballkon: 1
– Cmimi: 270€

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Lëshohet kati i shtëpisë me qira me sipërfaqe 90m², sistem banesor me hyrje te vecante, e cila ndodhet në Dragodan, afër Ambasadës Gjermane, me orientim nga lindja.
Është tërësisht e mobiluar dhe ka këtë renditje: qëndrim ditor, kuzhinë, dy dhoma të gjumit, një banjo dhe një ballkon.
Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike dhe me pelet.
Shtëpia posedon oborr të mirëmbajtur. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)