Banesë me qira
300.00 €

  • , Dardania, Prishtinë
Publikuar me 18.03.2023
Është shikuar 28 herë
 

ID: 31586
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Dardania
Sipërfaqe: 65 m²
Dhoma: 1
Banjo: 1
Kati: 4
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet për Qira Banesë 1+1 ne Dardani, ndodhet te Bill Klinton mbi poste, gjendet ne katin e katert, posedon nxemjen me Termokos, eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kushine | Dhome gjumi | Banjo | Ballkon |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Dardania