Banesë me qira
300.00 €

  • Adresa: Emshir, Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 11.01.2019
Është shikuar 60 herë
 

Leshohet banesa me qira ne Emshir te Prishtna Stars
Kati i IV-te
Siperfaqe:85m2
Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje
-Sallon me Kuzhine
-2 Dhoma gjumi
-Banjo
-Ballkon

Cmimi 300€

Tel.viber
+38343717747
+38343717748
E-1822

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)