Banesë me qira
270.00 €

  • Banesë me qira në Emshir-Kalabri????, Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 25.05.2023
Është shikuar 34 herë
 

Banesë me qira në Emshir-Kalabri????
▪️Çmimi: 270€????
▪️tek Maxi, perballe kulles se 4 arabve, me 60m2, kati 6 me lift funksional, ka termokos, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi, si dhe ka këtë renditje:
▪️ Dhomë të dites me kuzhinë,
▪️ dhoma gjumit,
▪️ banjo dhe
▪️ ballkon.
tel: 044 349 845

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)