Banesë me qira
280.00 €

  • Adresa: , Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 15.04.2019
Është shikuar 27 herë
 

Jap me qira banesen tre dhomshe 105m˛ në prishtinë ,lagja ´´dardani´´Rr. Jusuf Gervalla perkrah (qendres tregtare dardha) , objekti është ndertim i ri ka kushte mjaft tmira dhe është shumë e qetë, rrymë, ujë 24h, ngrohje qendrore. Banesa eshte e pa mobiluar, ka kuzhinen komplet me tgjitha elementet, dhe ka këtë renditje: dy dhoma gjumi, salloni me kuzhinë, banjo + ekstra wc, shpajz, ballkon + bodrum.

Kontakti: 044 666 074 (Viber-Whatsapp)
aplus.patundshmeri@gmail.com
A+ Real Estate

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)