Banesë me qira
300.00 €

  • Banesë me qira në Emshir Kalabri????, Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 15.09.2023
Është shikuar 114 herë
 

▪️Mbi Ambient Pizza, me 56m2 kati 6 me lift funksional, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e ditës me kuzhinë,
▪️Dhomë gjumi, dhe
▪️Banjo.
Për më shumë informata mund të na kontaktoni
tel: ????
+383 44 599 989 + Viber +WhatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)