Banesë me qira
300.00 €

  • Adresa: , Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 15.05.2019
Ndryshuar me 15.05.2019
Është shikuar 44 herë
 

Leshohet me qira banesa ne kompleksin Exds afer kolegjit Ubt-ë dhe doganes.
Banesa eshte e kompletuar dhe posedon sallon kuzhine, 1 dhomë gjumi banjo ballkon koridor dhe ballkon.Çmimi 300 € me gjithë garazh per veturë.

Kontakti: 044 666 074 (Viber-Whatsapp)
aplus.patundshmeri@gmail.com
A+ Real Estate

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)