Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: Hotel Nartel, Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 15.05.2019
Është shikuar 46 herë
 

Leshohet banesa me qira Kalabri afer stacionit te autobusave
Siperfaqe 65m2
Kati 2
Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje
-Sallon me kuzhine
- 2 Dhoma gjumi
-Banjo
-Ballkon
Cmimi 250€
E-2188
Tel.viber
+38343717747
+38343717748


Ofertat tona te tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne facebook "Agjensioni Enter"

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)