Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: , Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 23.05.2019
Është shikuar 27 herë
 

Leshohet me qira banesa ne kompleksin Exds afer kolegjit Ubt-ë dhe doganes.
Banesa eshte e kompletuar dhe posedon sallon kuzhine, dy dhoma gjumi banjo ballkon dhe koridor.Çmimi 250 €

Kontakti: 044 666 074 (Viber-Whatsapp)
aplus.patundshmeri@gmail.com
A+ Real Estate

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)