Banesë me qira
200.00 €

  • Adresa: , Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 09.08.2019
Është shikuar 466 herë
 

Leshohet banesa me qira ne Kalabri – Emshir te banesat e fitores. Banesa ka 67 m2 dhe gjendet ne katin e 6-te me lift.

Leshohet minimumi kontrate 1 vjeqare.

Posedon:

Dhome Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmimi: 200 Euro
B263

Për më shumë oferta klikoni në websajtin tonë WWW.AGJENSIONI-UNION.COM

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38349 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)