Banesë me qira
Është dhënë!

  • Adresa: Emshir, Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 29.11.2019
Ndryshuar me 07.12.2019
Është shikuar 107 herë
 

Ipet banese me qira ne lagjen Emshir, e cila gjendet tek Arditi Group, afer stacionit te Autobusave. Banesa eshte komplet e mobiluar, dhe ka nje siperfaqe prej: 75m2.

Renditja:
Sallon me kuzhine * 2 dhoma gjumi * banjo * ballkon * korridor.
Çmimi: 260 euro

Per me shume informata rreth kesaj banese mund te na shkruani linkun me id ose nje screenshot te shpalljes, apo nje kerkese tuajen per banesa tjera, ne kete numer telefoni:
+ 383 45 190 019
WhatsApp & Viber
+ 383 45 190 019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)