Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: Emshir, Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 15.10.2020
Është shikuar 192 herë
 

Leshohet banese me qira ne lagjen Emshir, nndertim i EXDC-se afer UBT-se. Banesa eshte komplet e mobiluar me pamje nga qyteti, gjendet ne katin e 7-te me lift funksional, ka ngrohje qendrore me Termokos.

Siperfaqe: 60m2
Renditja:
Sallon me kuzhine, dhome gjumi, banjo, ballkon, korridor.
Qmimi: 250 €
( Vetem familjare dhe afatgjate )

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne kete numer telefoni:
046 166 499
WhatsApp & Viber
+383 46 166 499

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)