Banesë me qira
350.00 €

  • prishtina e re, Lagjia Prishtina e re, Prishtinë
Publikuar me 12.09.2023
Është shikuar 25 herë
 

Banesë me qira tek Prishtina e re

Çmimi: 350€

Mbrapa Qkuk-s, rruga Elbasani, në kompleksin e ACG Group, banesa ka 90m2 gjendet në katin e me lift, ka sistem të ngrohjes qendrore me rrymë në dysheme me termostat në çdo dhomë, ka kushte shumë të mira banimi, është komplet e mobiluar, si dhe ka këtë renditje:

Dhomë e dites me kuzhinë,
2 Dhoma të gjumit
Banjo,
Depo,
Ballkon,

Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel

048 696 970

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjia Prishtina e re