Banesë me qira
250.00 €

  • , Makovc, Prishtinë
Publikuar me 29.06.2023
Është shikuar 53 herë
 

ID: 61656
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Fushë Kosovë
Sipërfaqe: 65 m²
Dhoma: 1
Banjo: 1
Kati: 3
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet banesa me qira 1+1 ne Fushë Kosovë, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek Eli-Ab, ka nje siperfaqe prej 63m2 dhe gjendet ne katin e 3-të. Banesa është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Ballkon |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Makovc