Banesë me qira
400.00 €

  • Mati 1, Mati, Prishtinë
Publikuar me 18.09.2023
Është shikuar 6 herë
 

Banesë me qira në lagjen Mati 1 trk frutaria kompleksi Chelsea Point . Banesa eshte komplet e mobiluar, moderne shume komode per banim.
Kati: 2-te
Sipërfaqe: 105m2
Çmimi I qirasë: 400€
Renditja:
Sallon me kuzhinë
2Dhoma gjumi
2Banjo
Ballkon
Shpajz
Korridor

Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook
Smart Real Estate, http://bit.ly/2htS4cY , si dhe
https://www.instagram.com/realestatesmart/
apo per me shume oferta apo banesa te lira:
http://www.merrmeqira.com/user/profile/smart
https://gjirafa.com/Top/Patundshmeri?f=0&sh=Kosove&r=Prishtine&k=Ban
esa&llshp=Qira
ose mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
044 393 777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati