Banesë me qira
270.00 €

  • mati 1, Mati, Prishtinë
Publikuar me 18.09.2023
Është shikuar 32 herë
 

Lëshohet banesa me #qira në lagjën Mati 1

– ID:1998
– Lokacioni:Mati 1, Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????1+1
– Banjo: 1????
– Kati: perdhese????
– Siperfaqe:55m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi:270 € ????

Lëshohet #banesa me #qira në lagjën Mati 1, perballe Super Vives ne Prishtine dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari nje dhome gjumi, një banjo, ballkonë, koridor. Banesa është e mobiluar në tërësi me mobilje te reja, e pabanuar me pare dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati