Banesë me qira
350.00 €

  • qender, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 18.09.2023
Është shikuar 39 herë
 

Lëshohet banesa me #qira në lagjën qender

– ID:1982
– Lokacioni:Sheshi Skenderbeu, Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????2+1
– Banjo: 1????
– Kati: 4???? nuk ka ashensor.
– Siperfaqe:100m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi: 350€ ????

Lëshohet #banesa me #qira në lagjën qender, tek Sheshi Skenderbeu,50 metra afer Qeverise se Kosoves apo Teatrit. Banesa dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari , dy dhome gjumi, një banjo,depo, ballkonë, koridor. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra