Banesë me qira
350.00 €

  • Rruga C, Rruga A-Rruga C, Prishtinë
Publikuar me 16.09.2023
Është shikuar 49 herë
 

• Ofohet me #qira #banesa per zyre ose banim në lagjën rruga C kompleksi Hoxha Invest ne Prishtine, dhe përbëhet nga një sallon,me kuzhinë te kompletuar me te gjitha elementet funsionale dhe te reja , dy dhome gjumi, një banjo, nje shpajz/depo, ballkonë, koridor. Banesa është e pa mobiluar dhe jepet me qira si e tille posedon vetem kuzhine dhe elementet e saj, eshte e pabanuar me pare! Banesa gjindet ne nje pozicion shume afer rruges kryesore e pershtatshme dhe e favorshme per banim ose zyre!
• Renditja
• Sallon & Kuzhine ????
• 2 Dhoma ????️
• 1 Banjo ????
• Depo
• Parking ????️
• Ballkon ????
• Kati 2 ???? ( me lift )
• Çmimi : 350 Euro ????
• ID 413
???? Real Estate ????
Për më shumë informata: ????+383 44 878 008 VIber & WhatsApp•

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga A-Rruga C