Banesë me qira
400.00 €

  • rruga c, Rruga A-Rruga C, Prishtinë
Publikuar me 14.09.2023

Lëshohet banesa me #qira në lagjën rruga C

– ID:1886
– Lokacioni:Rr.C,Lagjia Kodrina Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????2+1
– Banjo: 1????+wc
– Kati: ????1
– Siperfaqe:85m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi: 400€ ????

Lëshohet #banesa me #qira në lagjën Kodrina, tek rruga c, afer Viva Fresh Store ne Prishtine dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari, dy dhome gjumi, një banjo,wc ballkonë, koridor, garazhe dhe bodrum. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga A-Rruga C